Czwartek 25 Lipiec 2013

Tablet Lenovo S6000 trafia do sprzedaży w Polsce

Zgodnie z zapowiedziami w połowie lipca Lenovo wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy tablet z systemem Android – IdeaTab S6000. 10-calowe urządzenie wyróżnia się między innymi dzięki płaskiej konstrukcji, rozbudowanymi opcjami wejść i wyjść oraz dużym ekranem, który zapewnia użytkownikom żywe kolory.

 

„Nasz najnowszy tablet IdeaTab S6000 na pewno przypadnie do gustu użytkownikom, którzy często przeglądają strony internetowe. Ekran o przekątnej 10,1” gwarantuje nową jakość grania lub oglądania filmów. Wzmocniony układ audio dopełnia multimedialną funkcjonalność urządzenia, a opcjonalnie dołączana klawiatura pozwala na komfortowe pisanie maili.” - powiedział Daniel Malak, Consumer Business Manager Lenovo Polska.

 

IdeaTab S6000 — mobilne centrum domowej rozrywki

Wraz z upowszechnianiem się tabletów wzrasta zapotrzebowanie na modele z większymi ekranami. Lenovo zaspokaja te oczekiwania, proponując elegancki i wydajny tablet S6000, który doskonale sprawdza się między innymi jako urządzenie dla miłośników rozrywki i serwisów społecznościowych. S6000 to wysokiej klasy tablet do multimediów i gier, wyposażony w czterordzeniowy procesor MTK 8389/8125 1,2 GHz, 10-calowy wyświetlacz IPS 1280x800 o szerokim, 178-stopniowym kącie widzenia, gniazdo micro HDMI oraz cyfrowy mikrofon. Dodatki, takie jak opcjonalna łączność HSPA+, zwiększają możliwości tabletu S6000 jako narzędzia do łączności z serwisami społecznościowymi, a pojemna bateria umożliwia przeglądanie stron internetowych przez ponad 8 godzin za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Pomimo tak bogatego zestawu funkcji S6000 pozostaje tabletem eleganckim i wygodnym. Jest bardzo płaski (8,6 mm) i lekki (560 g), dobrze leży w dłoni i podkreśla wyjątkowy styl użytkownika.

 

Dostępność i cena

Najnowsze tablety Lenovo S6000 są dostępne w Polsce od połowy lipca. Ceny IdeaTab rozpoczynają się od 1099 złotych. Najnowsze informacje z firmy Lenovo można uzyskać, korzystając z kanałów RSS Lenovo oraz serwisów Twitter iFACEBOOK.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Kasia Łankiewicz

Account Executive

tel. 22 511-13-80

katarzyna.lankiewicz@agencja21.pl
Informacje o firmie

Zajmujemy się public relations i komunikacją marketingową. Mamy wieloletnie doświadczenie na polskim rynku. Działamy skutecznie i z pasją. W pełni profesjonalnie. Dbamy o zadowolenie klienta na każdym etapie naszej pracy: od planów, przez realizację projektu, po raporty i analizy. Nasze największe zalety to kreatywność i zaangażowanie. Działamy w sposób etyczny i uczciwy, co zapewniają silne wartości moralne pracowników agencji. Nasze relacje z klientami opierają się na wzajemnym szacunku i zaufaniu.